kr.395,00 kr.316,00
På lager
Vi gør noget ekstra ud af at yde en ekstra god service til alle vores kunder
Vi tilbyder landsdækkende bytteservice i mere end 200 butikker i Danmark
Vi har fri fragt til pakkeshop til alle ordre over 500 kr.
Vi har prismatch mod alle danske webshops på alle vores varer
Silke x Sistie perlearmbånd med forgyldt lås.
Armbåndet er designet med ferskvsperler, skaller, grønne prenit sten og en muslingeskald fra Silke Kristensens kollektion – Ocean Waves
‘’Havet afspejler livets med og modgang og det er det, der gør det smukt og betagende og vækker følelser indeni.” – Silke Kristensen
Prenit stenen har en berolignede virkning med en let og blid energi. Ferskavnds perlerne er den ældste perle som symbolisere visdom. Perlen bringer tålmodighed, beskyttelse og kærlighed.
Måler: 16,5-19,5cm.
Lås og extender kæde er lavet i Guldbelagt (18kt.) sterlingsølv.
100% recycled♻️ og nikkelfri. – 16.5-19.5cm
Materiale | |
---|---|
Serie | |
Størrelse |
Kundeservice
salg@guldbech.dk – Du får svar indenfor 24 timer
Jessensgade 4, 8700 Horsens
Mandag – torsdag: 09.30 – 17.30
Fredag: 09:30 – 18:00
Lørdag: 09:30 – 14.00
Telefontid man – fre: 10:00 – 14:00
CVR – 27921949
Ved køb over 400 kr. får du altid gratis fragt, uanset hvordan du vælger, du vil have den leveret.
Vi leverer med Postnord, hvor din pakke altid er forsikret og med track and trace så du hele tiden kan spore den.
Ved valg af levering, har du mulighed for at vælge, om du vil have din ordre leveret til din privat adresse, til en virksomhed, til pakke shop eller om du vil afhente den i Guldbech i Horsens.